Ağız Sağlığınızın emin ellerde olduğundan emin olarak Ağız Cerrahisi prosedürlerimizde hassasiyet ve özeni deneyimleyin

Ağız Sağlığı Danışmanlığı

"Ağız Sağlığı Konsültasyonu", bir kişinin ağız sağlığını tartışmak ve değerlendirmek için bir diş hekimi ile yapılan bir oturum veya görüşmeyi ifade eden kısa bir ifadedir. Bu konsültasyon sırasında diş hekimi veya diş hijyenisti, hastanın dişlerini, diş etlerini ve genel ağız hijyenini inceleyebilir, kişiselleştirilmiş ağız bakımı önerileri sağlayabilir ve diş sağlığıyla ilgili endişeleri veya sorunları ele alabilir. Bu, iyi bir ağız hijyeni sağlamak ve diş problemlerini önlemek için önemli bir adımdır.

Muayene ve Temizlik

"Muayene ve Temizlik", diş hekiminin dişlerinizi ve diş etlerinizi iyice incelediği ve plak ve tartarı gidermek için profesyonel bir temizlik yaptığı bir diş randevusu anlamına gelir. Ağız sağlığının korunmasına yardımcı olur ve diş problemlerini önler. Altı ayda bir önerilir..

Lazer Diş Beyazlatma

"Lazerle Diş Beyazlatma", lekeleri ve renk bozulmalarını gidererek dişleri beyazlatmak için lazer veya ışıkla etkinleştirilen jel kullanan hızlı ve etkili bir diş prosedürüdür. Sizin için uygun olup olmadığını öğrenmek için bir diş hekimine danışın..

 • SSS
 • SORU: Diş beyazlatma ağrılı bir işlem midir?
  CEVAP: Hayır, diş beyazlatma genellikle ağrısız bir işlemdir.
 • SORU: Diş implantları için bir yaş sınırı var mı?
  CEVAP: Tipik olarak, diş implantları 18 yaşın üzerindeki kişiler için uygundur, ancak bireysel duruma bağlı olarak değişebilir.
 • SORU: Diş dolguları ne kadar sürer?
  CEVAP: Diş dolguları, kullanılan dolgu malzemesinin cinsine göre 5 ile 10 yıl arasında kalıcılık gösterebilir.
 • SORU: Diş çekimi sonrası nelere dikkat etmeliyim?
  CEVAP: Diş çekildikten sonra, diş hekiminizin talimatlarına göre ağzınızı temiz tutmanız ve daha hızlı iyileşmeyi desteklemek için sıcak ve sert yiyeceklerden kaçınmanız önemlidir.

Hazırsanız Başlayalım mı?

Sağlıklı dişler, Mutlu gülüşler

Online Randevuu